درباره ما

بنا کومه پارس - مجری محصولات کناف (سقف و دیوار کاذب)

گروه بنا کومه پارس از سال 1390 با گرد آوری مجموعه ای توانمند و متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرای کناف (ساخت و ساز خشک) در صنعت ساختمان قدم به این عرصه گذاشته است.
دامنه فعالیت های این مجموعه به صورت ویژه در زمینه طراحی و اجرای سقف و دیوارهای کاذب کناف در انواع ساده و دکوراتیو با کیفیت و سرعت اجرایی بالا می باشد. امروزه استفاده از سیستم های کناف در صنعت ساختمان سازی به طور چشمگیری در کشورهای اروپا و همچنین ایران فراگیر شده و نقش مهمی در معماری و دکوراسیون داخلی ایفا می کند، که از انواع آن می توان به برند کناف ایران اشاره کرد.
این مجموعه با سابقه ای درخشان در زمینه اجرای انواع پروژه های سقف کاذب کناف و دیوار کاذب کناف و با بکارگیری مهندسین امر می تواند شما کارفرمایان محترم را در ارائه مشاوره و انتخاب سیستم اصولی و استاندارد در راستای خلق محیطی زیبا، ایمن و منحصر به فرد یاری می رساند و همواره ضمن بکار گیری روش های مدیریتی سعی در کشف و پرورش نیروهای متخصص و کنترل قیمت تمام شده و در نهایت ایجاد رضایتمندی هرچه بیشتر در مشتریان خود دارد.

برخی از مهمترین دلایل استفاده از سقف کناف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتقال حرارت و صدا در طبقات فوقانی، ایجاد فضای مناسب برای عبور تاسیسات، استفاده از نورپردازی مناسب و معماری فضا می باشند.
همچنین عمده دلایل استفاده از دیوارهای کناف اجرای سریع بدون کثیف کاری، وزن کم، اجرای نقاشی بلافاصله پس از اجرا و انعطاف پذیری به لحاظ معماری می باشد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
بنا کومه پارس - مجری محصولات کناف (سقف و دیوار کاذب)
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
خدمات و محصولات :
کناف، اجرای کناف، اجرای سقف کناف، اجرای سقف کاذب کناف، طراحی و اجرای کناف، طراحی سقف کناف، طراحی و اجرای سقف کاذب کناف، اجرای دیوار کناف، طراحی و اجرای دیوار کناف، سقف کاذب کناف، سقف کاذب دکوراتیو، سقف آرمسترانگ، سقف کاذب آرمسترانگ، سقف دکوراتیو، دیوار دکوراتیو، دکوراسیون منزل

جدیدترین اطلاعات "بنا کومه پارس - مجری محصولات کناف (سقف و دیوار کاذب)" را دریافت کنید:

 
بنا کومه پارس - مجری محصولات کناف (سقف و دیوار کاذب)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کناف، اجرای کناف، اجرای سقف کناف، اجرای سقف کاذب کناف، طراحی و اجرای کناف، طراحی سقف کناف، طراحی و اجرای سقف کاذب کناف، اجرای دیوار کناف، طراحی و اجرای دیوار کناف، سقف کاذب کناف، سقف کاذب دکوراتیو، سقف آرمسترانگ، سقف کاذب آرمسترانگ، سقف دکوراتیو، دیوار دکوراتیو، دکوراسیون منزل
  • تلفن: 0912-3046459، 0912-3046459