طراحی و اجرای سقف کاذب کناف - سالن اداری

طراحی و اجرای سقف کاذب، ویژه مراکز اداری و کاربران تجاری، با استفاده از تجهیزات کناف ایران توسط گروه متخصص متشکل از طراحان حرفه ای دکوراسیون و تیم اجرایی مجرب همراه و هماهنگ با هم انجام می شود.

توضیحات خدمت

سقف های کاذب یکپارچه کناف ساختارهای سبک و مقاومی هستند با انعطاف پذیری بالا جهت اجرا و کیفیت بی نقص که به واسطه تولید صنعتی، دارای مشخصات فنی استاندارد و مورد تائید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و دارای استانداردهای بین المللی (TS,JIS,BS,ASTM,NF,DIN,EN) و جایگزین بسیار مناسبی برای سقف های کاذب بنایی غیر استاندارد ساخته شده با رابیتس و گچ می باشند. این ساختار شامل زیرسازی سبک ساخته شده با مقاطع فولادی سبک بوده که صفحاتی استاندارد از ترکیبات گچ با روکش کاغذ (پانل گچی یا گچ برگ کناف) در یک یا دو لایه، به وسیله پیچ مخصوص بر روی آن ها نصب می شوند. درزهای میان این صفحات به وسیله نوار توری درزگیر و بتونه مخصوص کناف درزگیری و یکدست و صاف شده و بدین ترتیب سطحی یکپارچه و بدون درز حاصل می شود. سطح بدست آمده قابلیت اجرای رنگ و پوشش های دیگر را خواهد داشت. فضای خالی پشت سقف کاذب، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و با تعبیه دریچه بازدید عبور و دسترسی به تأسیسات الکتریکی و مکانیکی را میسر می سازد.

بنا کومه پارس - مجری محصولات کناف (سقف و دیوار کاذب)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کناف، اجرای کناف، اجرای سقف کناف، اجرای سقف کاذب کناف، طراحی و اجرای کناف، طراحی سقف کناف، طراحی و اجرای سقف کاذب کناف، اجرای دیوار کناف، طراحی و اجرای دیوار کناف، سقف کاذب کناف، سقف کاذب دکوراتیو، سقف آرمسترانگ، سقف کاذب آرمسترانگ، سقف دکوراتیو، دیوار دکوراتیو، دکوراسیون منزل
  • تلفن: 0912-3046459، 0912-3046459